Genel

En İyi Vajina Daraltıcı Kremler Nelerdir?

Günümüzde teknolojinin gelişmesi beraberinde birçok yeniliği de getirmiştir. Cinsel yaşam da bu gelişimlerden nasibini almaktadır. Sonuçta cinsel yaşama sadece bir rahatlama olarak bakmayan insanların sayısının zamanla artması genital bölgeye bakım için verilen önemin de artmasına vesile olmaktadır. Bu amaç doğrultusunda bayanlar genital bölgelerini en iyi bakım seviyesinde tutarak cinsel ilişkinin kalitesini artırmayı amaçlamaktadırlar. Bu bakımlar içinde önemli olanlarından birisi vajina üzerinde sıkılaştırma etkisi sağlamaktır. Zira cinsel ilişki esnasında ne kadar dar bir vajinaya sahip olunursa karşı cinse verilecek zevk ve haz da o kadar fazla olacaktır. Aynı şekilde bayan da ilişkiden daha fazla doyum kazanacaktır.

Bu amaç doğrultusunda dünyaca ünlü markalar vajina daraltıcı ürünler için çalışmalarını sürdürmektedirler. Viatight’da bu amaç ile piyasaya sürülmüş etkili bir en iyi vajina daraltıcı kremler olarak dikkat çekmektedir.

Viatight vajina daraltıcının düzenli kullanımı ile sıkı bir vajinaya sahip olunurken cinsel ilişkinin kalitesini de artırmaktadır. İçeriğinde sencha, hamamelis virginana özü, aloe vera, yosun özü, greyfurt ve meşe barındıran Viatight vajina daraltıcı tamamen doğal ve güvenli bir içeriğe sahiptir.

Bir yeşil çay türü olan sencha cilt dokusunu gözle görülür şekilde sıkılaştırır. İçeriğinde bu etkiye sebebiyet veren bileşen ise tanin’dir. Bir diğer bileşen hamamelis virginiana özü Kuzey Amerika’da bulunan bir çalı türü olmakla birlikte doku toparlayıcı ve gözenekleri sıkılaştırıcı etkiye sahiptir. Aloe Vera ise tropik kaktüsümsü bir bitkidir. Hücre yenileyici, besleyici ve toparlayıcı etkiye sahiptir. Bir diğer bileşen yosun özü mineral bakımından zengin olmanın yanında cilt dokusunu sıkılaştırır. Greyfurt ise ciltte elastikiyet kaybını giderirken sarkma oluşumunu da engeller. Son bileşen meşe ise kozmetik sektöründe sıkılaştırıcı olarak sıklıkla kullanılan bir üründür.

Düzenli kullanımı ile cinsel ilişki yaşayan erkek ve kadının ilişkiden daha fazla zevk almasını sağlayan Viatight vajina daraltıcı etkisini artırarak gösteren bir üründür.

En iyi vajina daraltıcı kremler kullanımı ile alakalı olarak cinsel ilişki öncesi vajinanın duvar kısımlarına hafif masaj eşliğinde uygulanması yeterli olacaktır. İlişkiye başlamadan çok az bir süre önce etkisini gösterecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir