Genel

En İyi Kadın Azdırıcı Kahveler Hangileri?

Erkeklerde cinsel yaşamın performansı olukça önemli bir değerdir. Zira her erkek cinsel yaşamında güçlü ve arzu dolu olmayı ister. Saatler süren ereksiyonun hayalini kurar. Cinsel partnerine doyumsuz anlar yaşatmak ister. Bu bakımdan erkeklerin kullanabilecekleri çok çeşitli gıda takviyeleri bulunmaktadır.

Bu cinsel istek artırıcı gıda takviyelerinden birisi de en iyi kadın azdırıcı kahve olarak bilinen Albatros tek içimlik kahve şeklinde üründür. İçeriğinde demir dikeni, azgın teke otu, Amerikan ginsengi, saw palmetto, Japon eriği gibi cinsel yaşam üzerinde oldukça etkili beş adet bitkinin karışımını bulunduran Albatros azdırıcı kahve tamamen bitkisel kaynaklı bir takviyedir. Kesinlikle tedavi edici özelliğe sahip bir ilaç olarak görülmemelidir.

Azdırıcı kahve Albatros cinsel birliktelik öncesinden ziyade haftalık olarak daha etkili olan bir üründür. Haftada bir ve ya iki kez içilmesi tavsiye edilmektedir.

Albatros harici azdırıcı kahve ürünlerden biri de MaxMan’dir. Maxman hem erkek hem de bayan partnerlerin kullanımına uygun cinsel iştahı arttırıcı etki gösteren afrodizyak şeklinde bir azdırıcı kahve ürünüdür. Bireylerde cinsel isteksizliği ortadan kaldırmanın yanında daha güçlü ve uzun süreli ereksiyona sahip olunmasına yardımcı olur. MaxMan azdırıcı kahve sayesinde sağlıklı bir cinsel birliktelik sağlanmış olur. Cinsel hayata sağladığı bu olumlu etki sayesinde bireylerin sosyal hayatı da düzene girer. Partnerlerin yaşadıkları orgazmın kalitesi artar.

48 Hours Plus en iyi kadın azdırıcı kahve de bir diğer performans arttırıcı kahve üründür. 48 hours sayesinde hem erkeğin hem de bayanın cinsel dürtüleri uyarılarak cinsel ilişkinin kalitesi artırılmaya çalışılır. Bu etkisinin yanında ereksiyon problemi gidermede, yaşanılan cinsel isteksizliği ortadan kaldırmada, erken boşalmada etkili olarak bir cinsel ilişkinin kalitesi ve yoğunluğu için gereken bütün etkileri sağlanmış olur. 48 Hours Plus azdırıcı kahve içerisinde uzak doğu kökenli afrodizyak bitkileri barındırır. Bunlardan bazıları; epimedium, demir dikeni, sabal meyvesi, american ginsengi ve Japon eriğidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir